Tradice se setkává s inovací

I když byla Zahna Fliesen založena společností Utzschneider & Ed. Jaunez v roce 1891, jemné kamenné dlaždice byly považovány za nejlepší materiál v okolí.

O více než 100 let později továrna založená v Zahně udržuje svoji poptávku po kvalitě a rozšiřuje výrobu pomocí moderních technologií.

Některé z velmi frekventovaných podlah, které byly položeny ve veřejných budovách a soukromých vilách, když byla společnost založena, jsou dodnes v dobrém stavu. Jsou svědectvím o tom, že architekti a stavitelé-vlastníci mají právo spolehnout se na trvanlivost a kvalitu.

Výsledkem je, že řada historických dlaždic od společnosti Zahna-Fliesen GmbH umožňuje použití dnešní jemné kameniny při rekonstrukci a ochraně historických památek. Dlaždice také dodávají modernímu prostředí umělecký nádech.

 

Výrobní oddělení poskytuje architektům, památkářům a stavitelům možnosti vytvářet různobarevné, neglazované dlaždice specifické pro danou nemovitost podle historických příkladů, vyráběných ručně v malých dávkách. Zařízení pro vytváření individuálních barevných kompozic v naší vlastní laboratoři doplňují jedinečnou škálu služeb společnosti ZAHNA-FLIESEN GmbH.

 

Takto vyrobené exkluzivní vzorky vykazují stejné technické vlastnosti jako všechny ostatní průmyslové dlaždice vyrobené v naší továrně.

Zahna-Fliesen GmbH - váš specialista na historické restaurování a renovaci dobových budov.

Sjednejte si schůzku
Po - Pá  9:00 - 18:00
  • Facebook
  • Instagram