Produkty VOLA se vyrábí v Dánsku. Kohoutky a příslušenství k nim se zde vyrábí již více než 45 let.

Kohoutek VOLA HV1 byl navržen v roce 1968 dánským architektem a designérem Arne Jacobsenem pro Dánskou národní banku. Dnes si jej i po více než 45 letech stále vybírají mladí architekti pro své projekty. Design je naprosto nadčasový a kohoutek je vyráběn z těch nejlepších materiálů, takže vydrží po celé generace.

Tradiční skandinávská řemeslnost a nejmodernější inženýrské technologie jsou zárukou vysoké přesnosti a té nejlepší kvality. Výrobní linka je založena na LEAN principech, kdy je každý kohoutek vyroben na zakázku.    

Zaměstnanci Voly jsou oprávněni zdokonalovat výrobní proces, přičemž je organizován do týmů tak, aby bylo zajištěno sdílení znalostí a zároveň agilní a flexibilní spolupráce. Upřednostnění jednorázové výroby před sériovou výrobou umožňuje vyrábět přesné záhyby a perfektně vyleštěný materiál. Před zabalením je každý kohoutek jednotlivě ručně testován.      

VOLA je certifikována dle norem kvality  ISO 9001ISO 4001 (životní prostřední) a  DS/OHSAS 18001 (pracovní prostředí). Všechny kohoutky a baterie VOLA jsou v souladu s kalifornským zákonem AB1953 o ochraně zdraví a bezpečnosti, což znamená, že jsou vyráběny z bezolovnaté mosazi.  

Jen díky výběru těch nejlepších materiálů je VOLA schopna vyrábět produkty takto vysoké kvality. Baterie, kohoutky a příslušenství jsou vyráběny z pevné mosazi a dělového bronzu(dělovina = slitina mědi s cínem, zinkem a olovem) s několika komponenty v nerezové oceli.

Sjednejte si schůzku
Po - Pá  9:00 - 18:00
  • Facebook
  • Instagram