Společnost Villeroy & Boch má se svými produkty pro koupelny, wellness a do kuchyně (nádobí), zastoupení ve více než 125 zemích světa.  


Smysl pro trendy, cit pro design a rozsáhlé know-how ve výrobě keramiky jsou hlavními faktory úspěchu značky Villeroy & Boch. Vyvážené, harmonické designy a přesnost v dokonalém spojení s propracovanou funkčností dodávají produktům Villeroy & Boch jejich unikátní a nezaměnitelný charakter dotažený elegantním a estetickým způsobem. Bez ohledu na jejich styl, designéři interiérů, opakovaně navrhují a používají nádhernou keramiku, kohoutky a kování, vany či koupelnový nábytek nesoucí na sobě značku dokonalosti společnosti  Villeroy & Boch.

 

Ať už jde o umyvadla, toalety, nábytek do koupelny, sprchové kouty, vany či vířivé vany- Villeroy & Boch neustále usiluje o taková vylepšení, aby se bakterie staly věcí minulosti. Byly vyvinuty nové montážní systémy pro kryty odpadů, zároveň s nimi i inovativní vany a sprchové vaničky s úžasným designem, které lze namontovat i pod omítku, díky čemuž splňují i ty nejnáročnější požadavky.

V oblasti koupelen a wellness poskytuje Villeroy & Boch produkty vysoké kvality vytvořené pro přeměnu koupelny na stylovou a funkční oázu pohodlí.

Sjednejte si schůzku
Po - Pá  9:00 - 18:00
  • Facebook
  • Instagram