„Společnost Tubes radiatori pochází z italské provincie Treviso, kde od počátku její činnosti probíhá celý výrobní proces. Firma Tubes je na trhu známá pro své radiátory a vyhřívané věšáky na ručníky s výjimečnou technologickou a architektonickou hodnotou.“    

Tubes představila radiátory, které vypadají spíše jako architektonické prvky než systémové komponenty. Tato firma přinesla revoluci v konvenčním konceptu otopných těles a díky ní nyní hrají hlavní roli v designu interiérů a neomezují se tak pouze na dosažení příjemného tepla. 

Základem filozofie naší společnosti je poskytování produktů s unikátními vlastnostmi cílícími na náročné zákazníky, kteří oceňují skvělý design a kladou důraz na kvalitu a úsporu energie. Tubes dokáže tyto požadavky uspokojit pomocí vyhřívacích prvků, jejichž estetické a technické vlastnosti byly uzpůsobeny stylu a funkčnosti jakéhokoli interiéru. 

 

Barevná stupnice obsahuje kromě 200 variant škály RAL ještě 56 speciálních barev Tubes. 40 modelů vyhřívaných věšáků a 470 modelů radiátorů je navíc dostupných ve 4 galvanizovaných provedeních (pochromované, poniklované, pozlacené 14 či 24 karátovým zlatem).

 

Všechny radiátory kolekcí „Basics“ a „Extras“ jsou vyrobeny z oceli, která je charakterizována skvělou výměnou tepla a proto zaručuje jeho okamžitý rozptyl. Kromě oceli využívají modely kolekce „Elements“ také alternativní materiály, jako je hliník či titan.  

 

Snížený obsah vody (asi 1/3 ve srovnání s běžnými radiátory) je standardní vlastností všech produktů, čímž je dosaženo nezanedbatelné úspory na všech provozních nákladech. Všechny suroviny jsou certifikovány pro normy ISO 9001.  

Sjednejte si schůzku
Po - Pá  9:00 - 18:00
  • Facebook
  • Instagram