Více než 50 let vyrábíme komfort

 

Společnost TRES GRIFERÍA je rodinná firma s více než padesátiletou zkušeností. Věnuje se kompletní výrobě a prodeji vysoce kvalitních vodovodních baterií určených do koupelny i do kuchyně, hydromasážních panelů a koupelnových doplňků.

Má dceřiné společnosti v Německu, Itálii, Polsku, Francii, Spojeném království a Portugalsku. Ústřední závod o rozloze 30 000 m2 se nachází ve městě Vallirana (Barcelona - Španělsko), kde se vyrábí více než 3 000 modelů vodovodních baterií. Je to jedna z nejvýznamnějších společností působících na evropském trhu a jejím jasným cílem je poskytovat kvalitní služby a produkty za dobré ceny.

 

Kompletní výroba probíhá v moderních instalacích, které dokáží zajistit neustálou kvalitu a kontrolu celého výrobního procesu, a také systém řízení, který spravuje dodávky a minimalizuje zásoby na skladě.

Díky tomu má společnost TRES vedoucí postavení na evropském trhu, kde nabízí vysoce kvalitní produkty pro komfort uživatelů.

 

Kompletní řada TRES je přizpůsobena potřebám i těch nejnáročnějších zákazníků. Estetika a komfort, spolu s nejvyspělejší technologií jsou naše nejvyšší priority a stávají se optimálním řešením pro nové trendy v kuchyni a koupelně.

Díky široké paletě výrobků a jejich vysoké kvalitě je tak značka TRES známá po celém světě.

A zásluhou neustálého zdokonalování zařízení, výrobních procesů a technologie patří značka TRES mezi nejlépe připravené španělské firmy pro výrobu a prodej těchto výrobků.

Rozsáhlé a moderní zařízení, které má společnost TRES, zaručují neustálý vývoj značky, a tím také zvyšování efektivity, zlepšování služeb a kvality celé široké palety výrobků.

Sjednejte si schůzku
Po - Pá  9:00 - 18:00
  • Facebook
  • Instagram