Čtyři desetiletí poté, co byla založena, Treemme Rubinetterie pokračuje v navrhování nových kolekcí od tradičních po inovativnější linie, přičemž si zachovává ty vlastnosti, které jí umožnily vzkvétat a prosperovat: vysoce kvalitní a dokonalý servis.

Společnost upřednostňuje původ svých produktů, pečlivě vybírá své dodavatele v Itálii a provádí 80% vlastní produkce. Výrobky nejlépe reagují na potřeby zákazníků díky tomu, že byly zcela vyrobeny v Itálii.
DĚJINY

1968 -
Společnost Treemme Rubinetterie, původně nazývaná „Rubinetterie Toscane
3M“, která shrnula několika slovy její podstatu, byla založena v Ascianu v provincii Siena: společnost byla založena 3 zakladateli (Renato Michelangioli, Armando Medina a Guido Mencarelli) - jejíž příjmení se stejně stalo, že sdílí stejný původní název - nachází se v Toskánsku av neposlední řadě vyrábí kohoutky a tvarovky. Společnost začala jako řemeslná dílna specializovaná na celý proces výroby kohoutků (lití, galvanika, leštění, dokončování a montáž) a rychle se vyvinula díky vynikající organizaci, která měla zpečetit svůj úspěch od prvního dne. Spotřebitelé měli brzy uznat a ocenit pečlivý přístup ke kvalitě a zákazníkům.
1980 -
společnost uvedla svůj barevný sortiment díky hodnotné spolupráci se studiem DESIGN CALONACI & GAZZEI, které vymyslelo kolekci Arcobaleno (Rainbow).

1989 -
Během fáze internacionalizace změnila společnost název na Rubinetterie
3M (bez slova „toscane“) - a později na Treemme Rubinetterie - s cílem získat půdu nejen v Itálii, ale také v zámoří.
Společnost Treemme Rubinetterie byla v poslední době také mimořádně úspěšná v oblasti designu, více se zaměřuje na personalizaci a inovaci svých produktů, aniž by však opomínala své klasické i tradiční linie. Známá designová studia dostala za úkol vyvinout nové formy a nápady, jako například: architekt Missanelli pro QUADRA, americký designér Remi Theberg pro BRIDGE a G. Vegni Design studio pro novější řady CUT, PAO a BLOK; ten získal prestižní cenu DESIGN PLUS
2007 na veletrhu ISH ve Frankfurtu. Ocenění DESIGN PLUS bylo získáno nejen v roce 2007, ale také v roce 2011 s Philo, které navrhl Gianluca Belli / Phi Cube a se Světlem od Danilo Fedeli, v roce 2013 místo toho novým protagonistou je projekt nazvaný 5mm od Ocostudio a ing.Castagnoli.

Sjednejte si schůzku
Po - Pá  9:00 - 18:00
  • Facebook
  • Instagram