Firma RIHO CZ, a.s. vznikla v roce 1994 jako dceřiná společnost holandské firmy RIHO INTERNATIONAL. Dobrá pověst o vysoké technické úrovni českých výrobků byla důvodem k rozhodnutí vedení firmy vybudovat v malé obci u Moravského krasu nový podnik výjimečných kvalit. V novém podniku RIHO vyrostl tým specializovaných techniků, kteří tvoří špičku ve svém oboru.

Máme své cíle - známe naše poslání


Nabídnout službu těm zákazníkům, kteří vědí, co chtějí a kteří ví, v čem je tajemství kvality koupelnových systémů.

 

Vážíme si zákazníků - ctíme hodnoty


RIHO by nebylo bez moudrých rozhodnutí našich zákazníků. Moudrost není jen ve znalostech, ale také ve vztahu k našemu životnímu prostředí. S našimi zákazníky si ceníme hodnot, které v dnešním globálním světě nabývají priorit. Legendární výrok, že nejsme tak bohatí, abychom si mohli dovolit kupovat levné věci platí dnes jako před sto lety, o to víc, když přemýšlíme, co bude se starou věcí, až za mnoho let doslouží.

 

Pečlivost zpracování a prvotřídní materiály


Jsou základní kameny našich výrobků a předpokladem jejich maximálně dlouhé životnosti. Mnoho let jejich spolehlivého provozu vás o tom přesvědčí.  Ať už jde o plastové a akrylátové prvky, které jsou úspěšně certifikovány nejpřísnějšími zdravotními i technologickými normami či hydromasážní jednotky nebo parní systémy našich sprchových kabin.

 

Záruka


Značka RIHO znamená spolehlivost. Proto je také poskytována na výrobky RIHO záruka 10 let, která se vztahuje na jasnost a stálost barev a stálost tvaru. Pro masážní vany platí záruka 2 roky, v případě odborné instalace a montáže certifikovaným pracovníkem se záruka prodlužuje na 4 roky.

Sjednejte si schůzku
Po - Pá  9:00 - 18:00
  • Facebook
  • Instagram