Společnost Florim  Group má výrobní linky, spřízněné společnosti a partnery v Evropě, Americe i Asii a po celém světě dodává pod svými značkami Floor Gres, Cerim, Casa dolce casa – Casamood, FLORIM stone, či CEDIT -Ceramiche d’Italia.

 

 

Ti, kteří si vybírají Rex, se chtějí zahrnout půvabem a smyslností. Vyhledávají luxus a eleganci. Chtějí moderní a energický styl.

 

REX představuje haute couture styl, vyznačující se vysokou kvalitou nabízených povrchů a precizními detaily.

Díky vrozené touze po kráse a obrovskému odhodlání se stavíme proti klišé a to, co ostatní nazývají dlaždicí, my měníme na designový prvek. Pyšníme se 60letou historií, zakořeněnou v keramické oblasti Sassuolo, kterou kombinujeme se současnými mezinárodními trendy a širokou škálou produktů napříč trhy po celém světě.

 

Pro nás je „Made in Florim“ zárukou kvality, inovací, italského know-how a zvláštní pozornosti vkládané do odpovědnosti vůči veřejnosti.  

 

 

 

Pozn. - Pro podlahy a stěny lobby uvnitř moderního mrakodrapu na Wall Street v New Yorku byly použity kolekce I Classici di Rex a B&W Marble od společnosti Floor Gres. Jedná se o dvě silné kolekce, které k sobě výborně ladí: mramorový nádech Calcatta Gold svými odstíny zlaté zkrášluje podlahu – zvolena ve velkém formátu Magnum Oversize a dekoru Chain. Série B&W_Marble v bílé barvě byla naopak použita pro obložení stěn.   

Sjednejte si schůzku
Po - Pá  9:00 - 18:00
  • Facebook
  • Instagram