Rak Ceramics je jedna z největších keramických značek na světě. V 16 nejmodernějších továrnách napříč Spojenými arabskými emiráty, Indií, Bangladéšem a Íránem vyrábí 110 milionů čtverečních metrů dlaždic a 5 milionů kusů sanity ročně. 

RAK Ceramics je průkopníkem v oblasti hi-tech inovací, které v keramickém průmyslu představují naprostý průlom. Společnost využívá širokou škálu technologií včetně digitálního tisku, nadrozměrných, ultratenkých, antimikrobiálních, zářících, dvojitých či rolovaných dlažeb a jiných pokročilých technologií, jako je granitech, technoslate, dvojité lisování, suchá glazura a vodní paprsek.
 

DLAŽDICE MAXIMUS MEGA

Dlaždice Maximus jsou dostupné ve 3 tloušťkách a široké škále provedení a rozměrů.
Jsou odolné vůči vysokým teplotám, recyklovatelné, lehké, odolné a snadno omyvatelné.  Jsou vhodným řešením pro ty nejnáročnější potřeby architektury a interiérového designu.  

O rozměrech až 135x305 cm v různém barevném provedení mohou být dlaždice Maximus Mega z kolekce Uni použity pro obložení zdí, podlah, fasád, nábytku nebo jako náhrada kuchyňských povrchů a koupelnových prvků. Kolekce UNI je díky své dostupnosti ve všech velikostech a tloušťkách nutností pro architektonické projekty či projekty interiérového designu.    

Sjednejte si schůzku
Po - Pá  9:00 - 18:00
  • Facebook
  • Instagram