RAK Ceramics  je jedna z největších keramických značek na světě. Společnost se specializuje na keramiku a dlaždice pro zeď i podlahu z gres porcelánu a sanitu. V našich 16 nejmodernějších továrnách napříč Spojenými arabskými emiráty, Indií, Bangladéšem a Íránem vyrábíme 110 milionů čtverečních metrů dlaždic a 5 milionů kusů sanity ročně. Z našeho sídla ve Spojených arabských emirátech obsluhujeme klienty ve více než 150 zemích prostřednictvím naší sítě provozoven v Evropě, Středním východě a Severní Africe, Asii, Severní a Jižní Americe a Austrálii. Napříč celým světem zaměstnáváme asi 15 000 lidí z více než 40 národností.

 

RAK Ceramics je průkopníkem v oblasti hi-tech inovací, které v keramickém průmyslu představují naprostý průlom. Společnost ve svých nejmodernějších továrnách využívá širokou škálu technologií včetně digitálního tisku, nadrozměrných, ultratenkých, antimikrobiálních, zářících, dvojitých či rolovaných dlažeb a jiných pokročilých technologií, jako je granitech, technoslate, dvojité lisování, suchá glazura a vodní paprsek.
Společnost rovněž v roce
2015 vyhrála několik mezinárodních cen Business Stevie® Awards, například stříbrnou medaili v kategorii „nejinovativnější společnost“ a bronzovou v kategorii „Program ochrany zdraví, bezpečnosti a životního prostředí“. Společnost RAK Ceramics byla rovněž oceněna jako „Značka roku“ v rámci prestižní soutěže World Branding Awards 2015.

 

DLAŽDICE MAXIMUS MEGA

Dlaždice Maximus jsou dostupné ve 3 tloušťkách a široké škále provedení a rozměrů.
Dlaždice jsou odolné vůči vysokým teplotám, recyklovatelné, lehké, odolné a snadno omyvatelné.  Maximus je vhodným řešením pro ty nejnáročnější potřeby architektury a interiérového designu.  

 

O rozměrech až 135x305 cm v různém barevném provedení mohou být dlaždice Maximus Mega z kolekce Uni použity pro obložení zdí, podlah, fasád, nábytku nebo jako náhrada kuchyňských povrchů a koupelnových prvků. Kolekce UNI je díky své dostupnosti ve všech velikostech a tloušťkách škály Maximus nutností pro architektonické projekty či projekty interiérového designu.    

 

Systém RAK-E je celosvětovou exkluzivitou společnosti Rak Ceramics. Je ideálním a inovativním řešením pro potřeby současných designérů, kteří touží po kombinaci estetiky přirozeně vypadajících produktů a všestranností porcelánových dlaždic.  

Díky inovativním a vysoce výkonným materiálům lze dlaždice Maximus snadno zpracovat a dosáhnout tak lesklých či matných okrajů jednoduchým navrstvením 2 dlaždic (14.5mm+14.5mm) dle standardů platných pro přírodní kámen. 

Sjednejte si schůzku
Po - Pá  9:00 - 18:00
  • Facebook
  • Instagram