MINULOST VYRYTÁ DO KAMENE

 

Historii této společnosti z Monte di Malo v provincii Vicenza začala psát nepravidelná dlažba vznikající procesem, který vyžaduje postaršení kamene. Společnost Petra Antiqua v roce 1995 začala jako malá dílna specializující se na sektor pokrývání a nepravidelnou mramorovou dlažbu, která se díky odhodlání a iniciativě rodiny Bressan rozrostla do světového měřítka.

Neustále rozšiřujeme naši sériovou výrobu, která pokrývá umělecké kamenné mozaiky a dekorace, dlaždice různých rozměrů na zeď i podlahu s různým provedením a inovativními technologiemi v téměř 40 odstínech kamene či širokou škálu těch nejlepších mramorů, vápenců, granitů, pískovců a travertin. Během naší cesty jsme měli tu čest pracovat s profesionálními návrháři z celého světa na originálních projektech, které posouvají limity kamenných designů na vyšší úroveň vytříbenosti a estetiky.

 

PRÁCE S KAMENEM SE STÁVÁ UMĚNÍM

Petra Antiqua vyvinula díky různým experimentům při práci s kamenem nové typy produktů a nyní se pyšní úžasnými uměleckými kolekcemi. Zákazníci i návštěvníci mohou část z nich obdivovat ve 400 m2 velkém showroomu v sídle společnosti. Jedná se o oblast, kde mohou i architekti a designéři vidět různé produkty z první ruky a poodhalit tak všechny detaily a hru světel. Technici, řemeslníci a jiní profesionálové ze společnosti Petra Antiqua navrhují a implementují unikátní kamenné podlahy a obložení: barvy, patiny, ozdůbky, nápady a vášeň se mísí do skutečných uměleckých děl vytvořených skutečnými umělci, interním personálem nebo na míru pro požadavky konkrétního zákazníka. 

Sjednejte si schůzku
Po - Pá  9:00 - 18:00
  • Facebook
  • Instagram