I v těchto časech, kdy se vše mění, je stále možné vytvořit specifický prostor pro nejintimnější část domu: koupelnu. Studium materiálů a snaha o jednoduché linky a vzdušné prostory vytvořené procesem substrakce jsou díky unikátním formám, ve kterých se barvy mísí s čistou bělostí, obohaceny o výraznou sílu. Velkorysé, přívětivé tvary přijímají zdánlivě přírodní a jednoduché esence, které vás přímo zvou do světa architektury. Jedná se o originální předměty překypující osobitostí, charakterem a energií ponechávající dostatek prostoru svobodnému vyjádření. To je naše filozofie při výrobě prvků schopných bez problému se napojit na každodenní život.  

 

Nic Design je vedoucí společností dodávající unikátní výrobky do koupelen: sanitu, umyvadla a vany. Všechny výrobky jsou s hrdostí ručně vyráběny v Itálii pomocí inovativních technologií. Jejich design se dá charakterizovat jako velmi moderní.  

 

Nic Design je malým italským výrobcem originální sanity pro to nejintimnější místo v domě, tedy koupelnu.  

Překrásné materiály, jednoduché, avšak bohaté, linky kombinující barevnou škálu převzatou z populárního umění v kontrastu s jasně bílou vyústily v kolekci, která překypuje osobitostí a charakterem.

Vyjádřete svou osobitost a vyberte si z 27 barevných možností a neobvyklých tvarů, které spolu tvoří kolekce společnosti Nic Design, v nichž naleznete umyvadla, vany, sprchové kouty, toalety, bidety, pisoáry, kohoutky, zrcadla, nábytek a další příslušenství.

Sjednejte si schůzku
Po - Pá  9:00 - 18:00
  • Facebook
  • Instagram