Vytváříme, z figurativních dekorací designový nástroj pro architekty a designéry interiérů prostředek pro vytvoření nového světa rafinovaných textur, sofistikovaných vzorů a exkluzivních povrchů.  

Naším cílem je přepracovat samotnou myšlenku mozaiky pro použití v současném světě.  Vytváříme produkty a řešení, které nejen, že odpovídají formálním požadavkům architektonických projektů, ale rovněž přináší úžasná, certifikovaná provedení, která vydrží celé věky.   

 

Mosaico+ je ve své druhé dekádě poháněno touhou navázat obchodní vztahy s architekty pro dosažení nadstandardních řešení a napomáhat jim při navrhování specializovaných projektů v každém ohledu. 

Personalizace produktu a úprava řešení na míru jsou dvě specifické charakteristiky, které vymezují kontinuitu tohoto dobrodružství a v projektovém oddělení Mosaico+ sídlícím v Carpaccu (Udine, Itálie) je naleznete v jejich nejčistší podobě. V tomto středisku, umístěném ve strategickém středu italské mozaikové tradice, probíhají všechna řešení na míru, speciální projekty a ruční montáž mozaiky prováděná rukou špičkových dovedností mistrů řemeslníků.

Společnost Mosaico+ je hrdá na to, že je čistě italským výrobním systémem, který kombinuje inovativní techniky, experimentování a kulturní znalost mozaiky; jedná se o jedinečný zážitek, ze kterého přímo čiší originalita, zaměření se na detaily a schopnost rozpoznat a vytvořit krásu.

Mosaico+ patří pod skupinu Mapei, přičemž sdílí její hodnoty, obchodní postupy a organizační či technickou podporu, které tento světový lídr ve výrobě lepidel, tmelů a chemických produktů nabízí.

 

Nejmodernější obchodní filozofie, ve které se z neustálých inovací a investic do výzkumu a rozvoje staly denní záležitosti, tvoří cestu, v níž jsou ochrana životního prostředí, ochrana zdraví a zájmy lidí na prvním místě.   

Sjednejte si schůzku
Po - Pá  9:00 - 18:00
  • Facebook
  • Instagram