Jedna z nejdynamičtějších a nejproduktivnějších značek keramické čtvrti v Modeně, má dalekosáhlé národní i mezinárodní pokrytí a to ve více než 80 zemích na 5 kontinentech po celém světě. Kromě Itálie jsou hlavními trhy USA, Francie, Německo, Belgie, Nizozemsko, Velká Británie, Hongkong, Korea a Japonsko.

Lea Ceramiche je součástí společnosti Panariagroup Industrie Ceramiche S.p.a.. V průběhu let byla LC jediná ze skupiny společností  Panariagroup, která zaznamenala nejvýznamnější transformaci a stala se jedním z nejprestižnějších podniků na světové scéně v oblasti keramiky. To bylo možné díky rozsáhlým a stálým investicím zaměřeným na vytvoření úspěšných kolekcí  se silnou osobností na základě pečlivého výzkumu stylu, vzhledu a výkonu pro každé období.

Dokonalost, inovace, entuziasmus, estetika, kompetence a spolehlivost: to jsou základní hodnoty Lea Ceramiche, společnosti, která navrhuje a vyrábí podlahovou a stěnovou keramiku pro všechny typy prostředí. Schopnost společnosti inovovat spočívá v nepřetržitém experimentování, které vede k vývoji špičkových výrobních systémů a technologií a tím LC umožňuje dodávat svým zákazníkům širokou škálu vysoce kvalitních produktů. Jedním z příkladů je Slimtech: revoluční vrstvená kamenina, jen 3 mm silná a mimořádně velká na 1 x 3 metry, vhodná pro použití, která dosud nebyla přístupná tradiční keramice.

Závazek LC k ochraně životního prostředí je stálý. Ve všech fázích výrobního cyklu je věnována velká pozornost pracovnímu prostředí, surovinám a obalům; každý proces je monitorován, aby byla zajištěna úspora energie a ochrana životního prostředí.

Účast na světových veletrzích s pozoruhodnými stánky a spolupráce s mezinárodními designéry vedly v roce 2010 k otevření prvního showroomu Lea Ceramiche v centru Milána.

Sjednejte si schůzku
Po - Pá  9:00 - 18:00
  • Facebook
  • Instagram