Tvůrci projektů po celém světě oceňují nespočetné výhody jedinečného materiálu smaltované oceli KALDEWEI a výrobky z tohoto materiálu pravidelně umísťují do mnoha prvotřídních hotelů. Jako jeden z předních mezinárodních výrobců extra plochých sprchových vaniček,  van a umyvadel ze smaltované oceli, je KALDEWEI zastoupen ve více než 80 zemích světa, z toho s dvanácti dceřinými společnostmi - v Číně, Anglii, Francii, Itálii, Rakousku, Polsku, Rusku, Švýcarsku, Španělsku, Jihovýchodní Asii, Česku a USA.

 

VÝROBA

100% "MADE IN GERMANY"

Ať již extra ploché sprchové vaničky, vany nebo umyvadla – u KALDEWEI se koupelny vyrábějí z jednotného materiálu se stejně vysokými nároky na kvalitu. Při tom podnik sází v rámci celého řetězce tvorby hodnot – počínaje výrobou smaltu, přes tvarování oceli a nakonec zušlechtění smaltem KALDEWEI – výhradně na výrobu ve svém sídle v německém Ahlenu. Z Ahlenu exportuje svá vysoce kvalitní řešení pro koupelny „Made in Germany“ do celého světa.

 

Ocel a sklo – dva veskrze původní, přírodní materiály, které se osvědčují již po staletí, a z nichž každý je obdařen zcela jedinečnými materiálovými vlastnostmi. Ocel se vyznačuje svou pevností, vysokou zatížitelností, robustností a tvarovatelností. Sklo je naproti tomu velmi odolné vůči chemickému a tepelnému zatížení a nabízí skvělý vzhled. Robustní ocel a odolné sklo vstupují ve smaltované oceli KALDEWEI v nerozlučitelný svazek, kde přednosti obou materiálů přechází v dokonalou symbiózu. KALDEWEI je jediným výrobcem van, který vyvinul svou vlastní recepturu na smaltování, a který smalt vyrábí ve vlastních tavicích pecích. KALDEWEI svou speciální recepturu a výrobní proces neustále zušlechťoval, kontinuálně zdokonaloval a významně vylepšoval. Návrháři koupelen po celém světě věří v jedinečné vlastnosti tohoto materiálu. Extra ploché sprchové vaničky, koupací vany a umyvadla KALDEWEI se dodnes etablují nejenom v oblasti stavby soukromých bytů, ale současně bodují také na poli mezinárodních projektových dodávek, například pro luxusní hotelnictví. Jedinečné materiálové vlastnosti smaltované oceli KALDEWEI se odrážejí v příslibu kvality výrobce – v  30-ti leté záruce.

Sjednejte si schůzku
Po - Pá  9:00 - 18:00
  • Facebook
  • Instagram