Již od samého počátku mělo jméno HÜPPE skvělý zvuk mezi německými tradičními podniky. Cesta k dnešnímu mezinárodnímu věhlasu se přitom vždy zakládala na pochopení významu kvality neomezované jakýmikoliv kompromisy. Když firma HÜPPE v roce 1966 vyvinula první opravdový sprchový kout, vznikl tím úplně nový tržní segment. V tomto segmentu naše společnost nyní neústupně potvrzuje svou formativní roli a na základě prvotřídních konstrukčních dílů a průbojnému designu stále posiluje svou pozici na trhu. Rozhodnete-li se pro HÜPPE, pak se můžete spolehnout na inovativní techniku.

Sprchy, které plně uspokojí vaše individuální přání. Jako odborníci na sprchové prostory, víme, co očekáváte od vašeho nového sprchový koutu: vysokou funkčnost, nejlepší kvalitu, atraktivní design a také snadnou péči a možnosti individuálního přizpůsobení - a to i v náročných prostorových situacích. 

Sprchové kouty HÜPPE jsou oázou klidu a uvolnění uprostřed hektického shonu všedního dne. Odkryjte mnohé možnosti, které naše výrobky nabízejí pro koupel i duši. Ať je to individuální sprchový kout, pohodlné řešení Walk-in nebo protiskluzová sprchová vanička.

Přebíráme odpovědnost

Trvalá udržitelnost, chování s ohledem na životní prostředí a ochranu klimatu ve všech podnikových oblastech jsou pro HÜPPE více než jen reklamní slogan. Určují naše vlastní chápání. Přebíráme odpovědnost a stavíme si vysoké cíle v oblasti ochrany prostředí, klimatu a zdrojů. A to v celém procesním řetězci, tzn. od nákupu přes výrobu až k prodeji: naše vysoké nároky utvářejí naši podnikovou filozofii a určují naše jednání a naše procesy v celé skupině HÜPPE. Od počátku do dneška a do budoucnosti.

Sjednejte si schůzku
Po - Pá  9:00 - 18:00
  • Facebook
  • Instagram