SPOLEČNOST GEBERIT

Lídr evropského trhu se sanitárními výrobky

Globálně působící společnost Geberit Group je evropským lídrem v oblasti sanitárních produktů. Geberit funguje jako ucelená skupina s velmi silným lokálním zastoupením ve většině evropských zemí a poskytuje prvotřídní kvalitu v oblasti sanitárních technologií a koupelnové keramiky.

Geberit má 29 výrobních závodů, z nichž 6 je v zámoří. Centrála společnosti se nachází v Rapperswil-Jona ve Švýcarsku. Skupina Geberit zaměstnává 12 000 zaměstnanců ve více než 50-ti zemích světa a v roce 2018 generovala společnost obrat ve výši 3,1 miliard švýcarských franků. Akcie Geberit jsou kótovány na švýcarské burze SIX Swiss Exchange a od roku 2012 jsou akcie Geberit součástí SMI (Swiss Market Index).

 

Udržitelnost je po celá desetiletí součástí firemní identity. Tento přístup prospívá nejen životnímu prostředí, ale celé společnosti včetně našich zákazníků a partnerů, zaměstnanců a také akcionářů.
A to například prostřednictvím výrobků šetřících vodu, nových logistických řešení nebo energeticky úsporných výrobních zařízení a školení v etice a odpovědnosti. Navštivte webovou stránku koncernu Geberit a zjistěte, jaký dopad má udržitelné myšlení a jednání na všechny aspekty našeho každodenního života.

Geberit má dlouhou tradici kvality, spolehlivosti a novátorství. Již od svých počátků v roce 1874 se společnost podílela na směrování a utváření oblasti průmyslového vývoje. „Know-How Installed“ ztělesňuje filozofii společnosti: vždy se můžete spolehnout na řešení začky Geberit.

 

Rozšířením o řadu zavedených značek sanitární keramiky získala společnost Geberit novou image: spolehlivá technologie skrytá za stěnou je spojena s dokonale navrženým koupelnovým vybavením. Díky „Design Meets Function“ umožňuje Geberit koncovým spotřebitelům užívat si propojení estetiky s funkčností a neustále představuje nové možnosti v oblasti koupelnového designu.

Sjednejte si schůzku
Po - Pá  9:00 - 18:00
  • Facebook
  • Instagram