Firma FROST byla založena 1. června 2002 s vizí a snem o vytvoření nové generace designových příslušenství a architektonického hardwaru. V našich návrzích se vzhled mísí s funkčností.

Portfolio značky FROST dnes pokrývá šatní skříně, koupelny, kuchyně, obýváky a mnoho dalších prostorů s charakteristickým vzhledem, kde byla uplatněna designová filozofie FROST, a kde stále vyčnívají její nestárnoucí a nádherné produkty. Z tohoto důvodu FROST doplňuje nové prvky k již existujícím kolekcím. 

Ze všech sil se snažíme poskytnout architektům, interiérovým designérům a vlastníkům nemovitostí či podniků překrásný, minimalistický, dánský design. Naší filozofií vždy bylo vytvořit balíček dlouhotrvajících produktů, které zůstanou funkčními a kvalitními i po několik století.  

Mnoho z designů FROST je na trhu již více než 10 let a stále vypadají jako úplně nové. Tato generace, v níž všechno vypadá jako nové, je stěžejním charakterovým prvkem značky FROST a dělá z ní naprostý unikát.   

Hans Jørgen Frost spolu s externími designéry vytvořil podnik s pozoruhodným charakterem, který dýchá z každé série výrobků a právě do něj Frost vždy vkládal svou důvěru. Neustále pracuje na tom, aby s pokorou a úctou k zákazníkovi nabízel své produkty po celém světě. Posláním firmy FROST je udržovat si vysoký standard, kde služby, inovace a kvalita hrají tu nejpodstatnější roli.  

Sjednejte si schůzku
Po - Pá  9:00 - 18:00
  • Facebook
  • Instagram