S více než 50 lety zkušeností jsme lídrem v oblasti výroby a prodeje porcelánových podlah či dlaždic pro obložení zdí. Od roku 1962 usiluje společnost Ceramica Fondovalle o dosažení dokonalé estetiky a kvality, klademe důraz na detail, technologický pokrok a inovace, a zároveň se snažíme chránit životní prostředí a půdu. 

Kombinujeme zkušenosti z průmyslové výroby s výzkumem a inovacemi, vyrábíme a propagujeme výrobky, které odpovídají designovým požadavkům současné architektury a interiérového designu. Byli jsme první, kdo uvěřil ve dvojité lisování s vícenásobným nakládáním a směsí různě obarvených past; ani vteřinu jsme neváhali investovat do nejnovější generace systémů pro výrobu velkých formátů dlaždic (až 160x320), které splňují ty nejnáročnější estetické požadavky spolu s nejlepšími technologickými vlastnostmi porcelánové kameniny.

Vyberte si ten nejlepší materiál pro svůj projekt. K dispozici jsou vám dřevo, kov, beton či textura.

 

FONDOVALLE MÁ NEJLEPŠÍ KOLEKCE

Pro kuchyňské, koupelnové či pracovní desky, stoly a nábytek na míru doporučujeme použít 12 mm silné, nerektifikované dlaždice z porcelánové kameniny s podkladovým materiálem pokrývajícím celou zadní stranu. Tyto extrémně hygienické, voděodolné a trvalé výrobky z porcelánové kameniny představují excelentní alternativu k jiným materiálům, jako je mramor, granit či hliník. Dlaždice je možno nařezat, strojově zpracovat a provrtat, proto mají širokou škálu využití. Velké rozměry, kvalitní materiály a pokročilé technologické vlastnosti otevírají nové designové možnosti, a umožňují tak uživateli vytvořit ultramoderní vzhled prostřednictvím rozsáhlého sortimentu dlaždic s čistými linkami a nekonečnými možnostmi. 

Porcelánová kamenina je odolná proti vysokým teplotám, poškrábání, UV paprskům a povětrnostním podmínkám. Navíc je také naprosto voděodolná.

To vše v praxi představuje maximální svobodu, kterou nelimituje zvláštní péče během denního užívání.   

Sjednejte si schůzku
Po - Pá  9:00 - 18:00
  • Facebook
  • Instagram