Společnost FMG byla založena v roce 1998 a přináší perfektní rovnováhu mezi minulostí a budoucností. Ztělesňuje cíl svého zakladatele, pana Romana Minozziho, tedy dodržovat jasně danou strategii, která se ani časem nezmění: výroba mramoru, granitu a jiných vysoce kvalitních kamenů v továrně s přísným důrazem na životní prostředí.   

Tento cíl perfektně koresponduje s výrobní filozofií společnosti FMG, která zahrnuje technickou dokonalost zkombinovanou s krásou a kvalitními, technologicky vylepšenými materiály.  

Tyto vlastnosti jsou k dispozici všem profesionálům a uspokojí i ty nejinovativnější a nejsofistikovanější požadavky.

 

 

V továrně se pro výrobu nejmodernějších produktů využívají výrobní procesy splňující mezinárodní předpisy. Používají se výhradně kameny, včetně směsí jílů, písků a minerálů, které příroda vytvořila tektonickými pohyby a vypálila žárem povrchových vrstev zemské kůry. 

 

Odolnost, snadné čištění, jednoduchá instalace a nasákavost vody nižší než ta povolená těmi nejpřísnějšími technickými normami jsou jen zlomkem vlastností této dekorativní technické keramiky, která se tak stává ideálním řešením pro interiérové i exteriérové pokrytí podlah a zdí tam, kde jsou vyžadovány kvality porcelánové kameniny - zbarvení a vzor prostupuje celým povrchem dlaždice.   

Sjednejte si schůzku
Po - Pá  9:00 - 18:00
  • Facebook
  • Instagram