Floor Gres, historická značka Florim Group, je symbolem designové architektury.

Široká škála povrchů z porcelánové kameniny Floor Gres je schopna uspokojit různé designové, technické i ekologické požadavky tam, kde se architektura a design mísí skrze obnovenou rovnováhu mezi člověkem a přírodou a mezi stavebním a přírodním prostředím.

 

Produkty Floor Gres jsou vyráběny z prvotřídní porcelánové kameniny s designem inspirovaným barvami přírody, přičemž je k dostání celá řada povrchů v různých rozměrech a tloušťkách. Díky tomu poskytují vysoký technologický standard pro použití například u průmyslových podlah či oblastí s hustým pohybem osob, jako jsou letiště, nákupní centra, restaurace, kanceláře, obchody či dokonce obytné domy s důrazem na estetické prvky.  

 

Porcelánové dlaždice Floor Gres jsou rovněž vhodné pro komplexnější dekorace městských zařízení, jako jsou wellness centra a lázně, či pro opláštění nebo zvýšení podlahy v interiérech a exteriérech: řešení vyvinutá technickým oddělením společnosti Florim Solutions jsou připravena čelit i těm nejnáročnějším designovým výzvám. 

 

Všechny produkty Floor Gres jsou „Made in Florim“. Záruka profesionality a kvality podpořená vášní a investicemi do ekologické udržitelnosti a technologických inovací. To jsou jedny z nejdůležitějších hodnot průmyslové skupiny, která na trhu působí již více než 50 let.   

Sjednejte si schůzku
Po - Pá  9:00 - 18:00
  • Facebook
  • Instagram