Flaminia je italskou společností specializující se na sanitární výrobky a keramický koupelnový nábytek. Společnost byla založena v roce 1955 jako řemeslná dílna a všechny její produkty byly zcela ruční výroby. Během 33 let stabilního růstu se však výrobní proces zmodernizoval, aby byla společnost schopna pokrýt neustále rostoucí poptávku. To nastalo v době, kdy se společnost Flaminia rozhodla obohatit design a kvalitu svých výrobků prostřednictvím spolupráce s designéry Paolou Navone a Alessandrem Mendinim.
Na
80,000 m2 svých tří výrobních závodů dohlíží Ceramica Flaminia na každý krůček výroby, od výběru surovin, až po lisování jednotlivých částí konečného produktu.
Z mnoha prémiových kolekcí nelze nezmínit Acquagrande a Twin.    

 

Acquagrande je tou nejkomplexnější sérií, skládá se totiž z dřezů, závěsných a zapuštěných umyvadel i umyvadel se skříňkou dostupných v různých rozměrech a provedení. Mezi možnosti instalace patří také modely Acquababy a Acqualight, které představují stejnou geometrickou složkou jako Acquagrande: ultra mikro proporce pro ty, kteří se neobejdou bez skvostného designu.

 

Kolekce Twin je složena z kulatých umyvadel v různém provedení a dvou velikostech: na skříňku, zápustná, na desku, s nebo bez lišty na kohoutky, volně stojící a nástěnná. Díky závěsným a rohovým konzolím je lze usadit dle libosti. Kolekce je zkompletována několika umývátky, Mini Twin, ideálními pro malé prostory, které lze je usadit na různorodé stěny a jsou dostupné ve 3 verzích: volně stojící, rohová a závěsná. Twin Column, vytvořený pro umyvadlo Twin Set 42 je vlajkovou lodí kolekce; jedná se o volně stojící sloupek představující skutečnou inovaci.     

Sjednejte si schůzku
Po - Pá  9:00 - 18:00
  • Facebook
  • Instagram