Falper

Stylový, elegantní a moderní nábytek, umyvadla, vany a příslušenství, to vše je s unikátním a originálním designem vystihujícím současný životní styl, vyráběno za pomoci nejmodernějších výrobních technologií a metod. Každý panel je certifikován jako ekologický a veškerý výrobní odpad je recyklován.

Truhlářství

Nábytek Falper je ručně vyráběn našimi zkušenými truhláři, kteří pomocí nejmodernějších systémů dbají na každý detail.  

Pískování a povlaky

V našich dílnách jsou všechny povrchy připravovány tak dokonale, že je možné nalakovat je do lesku či matu, případně upravit pomocí překrásných barev dřeva, nebo je dokonce ošetřit olejem či přírodním voskem. To vše v rámci více než 100 povrchových úprav za možnosti použití všech barev standardů RAL a NCS.  Všechny barvy jsou na bázi vody a naprosto přirozené na dotek.

Pro svůj nábytek využívá Falper pouze ty nejkvalitnější komponenty a veškeré příslušenství, které jiní výrobci nabízí jako volitelné, jako jsou například stabilizátory či kování šuplíků, poskytuje Falper jako standard všude tam, kde to rozměry vyžadují. Před odesláním je každá položka jednotlivě otestována a zkontrolována.  

Umyvadla a vany

Naše volně stojící a zapuštěná umyvadla, skříňky s umyvadlem a volně stojící vany se pyšní unikátním a úchvatným designem a funkčností. Zároveň zcela vynikají svou výtečnou kvalitou.

Evropské i americké certifikáty kvality, biologický původ komponentů, netoxický charakter či odolnost vůči světlenému a teplotnímu šoku jsou jen některými vlastnostmi, které dělají výrobky Falper natolik výjimečnými. 

 

Zrcadla

Každé zrcadlo je vyráběno se zadními konstrukcemi, které mají za úkol zajistit jejich rovnost a perfektní odraz. Naše zrcadla jsou buďto přímo osvětlena nebo vybavena LED a OLED lampami. Pečlivě dbáme na výběr našich světel, aby jasně vynikly tóny pokožky uživatele.  

Kohoutky

Preciznost té nejpokročilejší mechanické výroby a nerezová ocel AISI 316L zvýrazňují inovativní design kohoutků a kování Falper. 

Sjednejte si schůzku
Po - Pá  9:00 - 18:00
  • Facebook
  • Instagram