"Koupelna jako dynamický a stylový životní prostor, který se neustále mění spolu s vaším domovem"

 

Jsme italská designová značka, jejímž posláním je propagovat myšlenku koupelny jako dynamického obytného prostoru schopného neustále se transformovat a obnovovat podle rytmů současného života.

Ve spolupráci s mezinárodními designéry kombinujeme globální designérské trendy s místním řemeslným dědictvím (Made in Italy), abychom vytvořili modulární, univerzální a funkční koupelnový nábytek inspirovaný nejnovějšími trendy v domácím designu.

Náš příběh začíná v roce 1945 podnikatelskou intuicí Giulia Taniniho. Od roku 2010 jeho dcery Ingrid a Azzurra udržují tohoto původního ducha naživu.

Ex.t je nejnovější evoluce dlouhé historie, která prožila tři generace.

Dnes, stejně jako včera, je výzva stále stejná, propagovat nový koncept koupelny, který ví, jak interpretovat současné bydlení v nejlepším možném smyslu.

 

Krásné Toskánsko je naše země původu, kam patří naše řemeslnické kořeny. Florencie je kreativní centrum, kde najdeme inspiraci pro výrobu našich produktů s vášní a péčí. Toto silné pouto s naším územím je to, co chceme prostřednictvím našich produktů zprostředkovat světu. V tomto prostředí se rodí produkty Ex.t, navržené mezinárodními designéry a obratně vytvořené toskánskými řemeslníky nejnovější generace, kteří díky neustálým inovacím pokračují v tradici Made in Italy.

NAŠE VÝROBA

"Máme historii bojujících za místní řemeslníky." Výrobky Ex.t jsou dovedně vyráběny v toskánských laboratořích, kde nejnovější generace mistrů navazuje na tradici Made in Italy s ohledem na inovativní techniky a nejmodernější materiály. “

Sjednejte si schůzku
Po - Pá  9:00 - 18:00
  • Facebook
  • Instagram