Emco Bad je výrobcem vysoce kvalitního a exkluzivního vybavení a doplňků do koupelen s cílem dosáhnout vysoké funkčnosti a exkluzivního vzhledu. Portfolio produktů zahrnuje koupelnové doplňky, zrcadlové skříňky, funkční moduly, osvětlená a kosmetická zrcadla, stejně tak i umyvadla a řešení mycích jednotek.

 

Skupina Emco je díky svým produktům lídrem v mnoha oblastech trhu. Jejich vysoká kvalita a bezpečnost je zajištěna profesionalitou našeho speciálně vyškoleného personálu, nejmodernější technikou a technologickými postupy, které jsme sami vyvinuli. 

Produktové Know-How: „Vyrobeno v Německu“ se firma Emco Bad z Lingenu snaží rozšířit do celého světa – naše produkty jsou díky své kvalitě a rozmanitostmi zcela unikátní! Vysoce kvalitní materiály a zpracování do nejmenšího detailu. To vše „Vyrobeno v Německu“. Vše je od počátku až do konce vyráběno s ohledem na vysoké designové požadavky a prvotřídní kvalitu. Na trhu koupelen se zkrátka cítíme jako doma.

Výrobky Emco Bad jsou mistrovským dílem, které si můžete užívat den za dnem – především díky jejich vysoké kvalitě, skvělé konstrukci a široké škále funkcí.  

V Lingenu vyvíjíme a vyrábíme koupelnové kování již více než 60 let, takže si lidé z celého světa mohou upravit své koupelny tak, aby odpovídaly jejich osobnímu vkusu a preferencím. Jakožto společnost se silnými rodinnými kořeny, jsme si vytvořili silná pouta s lidmi, s nimiž pracujeme.

Sjednejte si schůzku
Po - Pá  9:00 - 18:00
  • Facebook
  • Instagram