Duravit AG, to jsou chytré produkty pro krásné, funkční a udržitelné koupelny, které zajišťují pohodu po mnoho let.

V roce 1956 se výroba rozvinula z kameninového nádobí, na výrobu keramiky a zároveň se produktové portfolio rozšířilo o sanitární keramiku. Dnes, Duravit AG působí na mezinárodní úrovni, zahrnující 10 výrobních závodů a počet zaměstnanců přesahuje 5,000, celosvětově.

Jeden ze zdrojů ohromné síly značky Duravit, je její hluboké propojení s regionem Černého lesa. Velká přírodní rezervace, která je zároveň největším německým přírodním parkem. Dodatečně Duravit dělá i vše potřebné, aby byly maximálně chráněny přírodní elementy jako je voda, vzduch a půda. Proces začíná výrobními metodami, které zaručují šetrné zacházení se zdroji - efektivní využití vody a zpětného využití tepla. Výsledkem jsou i produkty, které sami o sobě šetří vodu.

Dnes je při výrobě sanitární keramiky používáno materiálů jako jsou jíly, kaoliny, živce a písky - soubory přírodních substancí.

 

Kvalita zajištěna “ruční výrobou”

I když žijeme v éře high-tech technologií a automatizace, tak kvalita produktů, které mají vysoký nárok na design a funkčnost, je závislá na lidské zručnosti. Díky těmto vysokým standardům je zručnost zaměstnanců Duravitu na velmi vysoké úrovni. To se týká nejen výroby sanitární keramiky, ale i ostatních oborů.

 

Duravit je pyšným držitelem četných mezinárodních, designových ocenění. Tyto ceny byly uděleny za odvážný design, který se stal za poslední roky puncem Duravitu.

Ingredience, které u Duravitu určují život v koupelně jsou - udržitelné materiály, moderní odborná znalost a předvídavost, rozeznávání toho, co bude důležité zítra, se smyslem pro krásu a zodpovědnost.

Sjednejte si schůzku
Po - Pá  9:00 - 18:00
  • Facebook
  • Instagram