Společnost Devon&Devon byla založena ve Florencii roku 1989. Městské umění, architektura a řemeslnost jsou základem vášně naší značky pro vysoce kvalitní materiály a ruční zpracování. Většina výroby probíhá v Toskánsku, což je region, který se pyšní tisíci lety výrobních zkušeností.

  

Devon&Devon implementuje designové požadavky svých klientů prostřednictvím exkluzivních, kompletních a koordinovaných řešení interiérů a s velkým důrazem na každý detail všech projektů. Kolekce zahrnují produkty pro koupelnu (sanitu, vany, sprchy, kohoutky a kování, vodovodní baterie a hlavy sprch; nábytek a konzole) a řešení určená pro celý dům, jako jsou mramorové, keramické a dřevěné podlahy či obklady stěn; tapety a nábytek; zrcadla, lampy a nástěnné lampy a celou škálu produktů pro dům a životní styl inspirovanou ikonickým stylem značky a filozofií založenou na detailech, na nichž skutečně záleží. 
 

IDEA DOMOVA

Prostřednictvím Devon&Devon si svůj dům skutečně vychutnáte. Kvalita produktů pramení z lásky k surovinám a výjimečných výrobních schopností našich řemeslníků. Představujeme výraz vkusu tvořený z nadčasových produktů, které se neustále obnovují a reinterpretují, s důrazem na současné potřeby trhu, nejlepší evropské tradice a design 20. Století.      

Sjednejte si schůzku
Po - Pá  9:00 - 18:00
  • Facebook
  • Instagram