Založena v roce 1972 Ercolem Cordivarim, společnost Cordivari je jedna z nejvýznamnějších výrobců na italském topenářském a instalatérském trhu. Společnost se specializuje na výrobu radiátorů, nádrží, válcových nádrží, termálních solárních systémů, komínových systémů, nádob na potraviny a povrchovou úpravu kovů. Prostřednictvím vysoce kvalifikovaného managementu, nepřetržitého výzkumu a silně zákaznicky orientované firemní politice, se společnost Cordivari zavazuje neustále cílit na spokojenost zákazníka.   
 

Cordivari uspělo při naslouchání potřebám trhu, přijalo filozofii totální kvality, a to od výběru surovin použitých pro výrobu, až po konečnou formu produktu, díky čemuž mohou nabízet pouze vysoce kvalitní výrobky. V tomto světle také přijímá Společenskou odpovědnost podniků, která se neustále aktualizuje o nové a nové modely, jež mají za úkol uspokojit všechny požadavky zákazníka.
Na tomto nekončícím progresu a růstu si společnost Cordivari založila svou značku a kvalitu svých produktů.  

 

Našim posláním je stále zvyšovat kvalitu a komfort vašeho bydlení prostřednictvím návrhů a výroby designových radiátorů, nádrží, nádob na jídlo, komínových systémů, termálních solárních systémů a povrchovou úpravou kovů, a to vše v souladu s platnými zákony a normami a k plné spokojenosti našich klientů, partnerů či zaměstnanců, kteří pracují v bezpečných a kvalitních podmínkách vytvořených s ohledem na životní prostředí. Veškerá naše práce se orientuje na neustálé zvyšování spokojenosti klientů a jejich hodnot.

Sjednejte si schůzku
Po - Pá  9:00 - 18:00
  • Facebook
  • Instagram