Naši klienti jsou naším odrazem.

Jsou otevřenými a dynamickými jednotlivci nebo podniky, kteří oceňují skutečnou kvalitu. Naše výrobky jsou navrženy tak, aby lidem poskytovaly radost, přinášely pohodlí a přijímaly osobní identitu. Myšlenka je tak čistá, že „Cocooning“ se stal skutečným životním stylem. V dnešní době chtějí být lidé schopní uniknout z hektického a rychlého světa, ve kterém žijí, a proto by se doma měli cítit jako ve svatyni, v bezpečném a příjemném místě. Místě, kde si odpočinou, ale také se nechají inspirovat.

 

VÁŠEŇ PRO ŘEMESLO,

NADČASOVÝ DESIGN A PŘÍRODNÍ MATERIÁLY

 

Vytvoření nadčasového a robustního designu je pouze jednou stranou mince. Používáním skutečně udržitelných materiálů správnými lidmi, kteří je formují do kusů použitelného umění, jsou naše výrobky nadčasové a vydrží desetiletí používání.

V Itálii poblíž idylického Lago Maggiore tvarují naše kohoutky a sprchy z ušlechtilé nerezové oceli ručně a stroji opravdoví řemeslníci. Ve stejné oblasti kameníci, jejichž dědové byli zodpovědní za stavbu Kopule v Miláně, nyní používají k výrobě našich umyvadel nejnovější špičkovou technologii na zde získaném mramoru, přírodním kameni a moderních udržitelných materiálech, jako je Silestone. Výroba naší kolekce Solid Surface probíhá v naší pokročilé dílně v Nizozemsku. Věříme, že se tyto desetiletí kombinovaných zkušeností promítnou do každého jednotlivého výrobku, který vyrábíme.

 

Tým COCOON je rodina. Jeden velký, rozmanitý a multidisciplinární tým. Všechno to začíná našimi architekty a designéry.

Naše kolekce mohou být tak úspěšné, právě proto, že všichni lidé v našem týmu jako jsou naši vysoce kvalifikovaní výrobci, produktoví inženýři, projektoví manažeři, obchodní zástupci, exkluzivní partneři v showroomech, tým poprodejního servisu a všichni ostatní jednotlivci nám pomáhají být na tuto značkou pyšní.

 

Dělat dobré výrobky a tím i svět trochu lepší

Sjednejte si schůzku
Po - Pá  9:00 - 18:00
  • Facebook
  • Instagram