Skupina Florim má výrobní linky, spřízněné společnosti a partnery v Evropě, Americe i Asii a po celém světě dodává pod svými značkami Floor Gres, Cerim, Casa dolce casa – Casamood, FLORIM stone, či CEDIT -Ceramiche d’Italia.

 

Stále výkonnější materiály, nové rozměry, tloušťky a různé povrchy dělají z Cerimu správnou volbu dokonce i pro komerční prostory s nízkým až středním zátížením.

 

Cerim mladým a dynamickým přístupem představuje různá využití přírodních materiálů jako je dřevo, cement, kámen a látka.

Všestranné povrchy, které se dokáží adaptovat rozličným estetickým potřebám a mohou být současně kombinovány, pro vytvoření unikátního a skvěle vyváženého barevného schématu. 

 

Suroviny pochází přímo z přírody: písek, jíl a živec. Toto jsou základní ingredience pro perfektní porcelán. Zbytek je výsledkem poctivé práce, zkušeností, technologických inovací a vášně pro kreativitu.  

Přírodní suroviny jsou pečlivě vybírány a kontrolovány, míchány s vodou, drceny, atomizovány (přeměněny na prášek), podrobeny tlaku 400 kg/cm2, páleny při extrémně vysokých teplotách (nad 1200 °C) v pecích dlouhých až 150 metrů a postupně zchlazovány.  Právě pálení vede k vitrifikaci, která dává materiálu tak výjimečnou odolnost. 

Sjednejte si schůzku
Po - Pá  9:00 - 18:00
  • Facebook
  • Instagram