V návaznosti na úžasné období, ve kterém se společnost Florim Group stala lídrem v oblasti bezprecedentního experimentování na materiálních a stylistických frontách, obnovuje skupina Florim značku CEDIT.

V současnosti i následujících letech bude CEDIT znovu nabývat a obnovovat svou sílu ve spolupráci s některými velkými hráči současné tvůrčí scény, což povede k řadě keramických kolekcí navržených italskými umělci, kteří sledují směr současného designu – jak na poli projektování, tak i kreativity.    

 

"Kultura krásy, umění, architektury a designu je součástí DNA CEDIT."
Poté, co byla vytvořena s cílem prozkoumat nové metody vyjadřování, které by mohly charakterizovat kulturu životního stylu, se tato společnost stala známkou scénáře
20. století v jedinečném dobrodružství a spojila se s prestižními jmény Marco Zanuso, Ettore Sottsass, Enzo Mezi jiným patří Mari, Alessandro Mendini, Sergio Asti, Emilio Scanavino, Mimmo Rotella, Gino Marotta, Achille a Pier Giacomo Castiglioni a přehrada Gruppo.

Nové keramické návrhy, všechny přísně „Made in Italy“, jsou neocenitelným výsledkem intenzivního dialogu mezi řemeslem a technologií, který je také definován poetickou expresivitou velkého dopadu; tyto zcela nové interpretace materiálu nabízejí novou představu architektonického prostoru, popisující rafinované vize místa, času a života.

Sjednejte si schůzku
Po - Pá  9:00 - 18:00
  • Facebook
  • Instagram