CEA svou aktivitu odstartovala na poli vysoce kvalitních, designových kohoutků a kování již v roce 2007 a brzy byla oceněna pro svůj vysoce inovativní styl a funkčnost.

CEA se rychle vyprofilovala na společnost s futuristickým vzhledem.

Vyrábí všechny produkty z nerezové oceli AISI 316 zkombinované se silikony, acetalickou pryskyřicí a karbonovými vlákny. V současné architektuře a designu je ocel díky své odolnosti a podstatným ekologickým výhodám považována za ten nejdůležitější materiál. Mechanická síla a tvrdost oceli je základem její odolnosti. Tato odolnost zaručuje kvalitu produktů, jejich trvanlivost a přirozeně stabilní chování pod tlakem.

„Neutralita“ nerezové oceli AISI 316L a její odolnost vůči korozi způsobené vnějšími činidly, jako jsou fyziologické roztoky, sirnaté vody, železný prach či určité kyselé látky obsažené v potravinách či rozpouštědlech, z ní dělají hygienický, snadno omyvatelný, ekologicky neškodný a netoxický materiál.

Současné aktivity společnosti CEA jsou založeny na předchozích zkušenostech v instalatérském a stavebním sektoru a cílí na zkombinování technologických a funkčních prvků s estetickými faktory a technickými aspekty architektonického designu.   

V roce 1984, kdy byla společnost CEA založena, získala dva specifické patenty, které dokládají její schopnosti na poli technologií pro výrobu a design kohoutků. Tyto průmyslové inovace změnily tradiční metody přijímané pro montáž kohoutků a potrubí a kladou důraz na jednoduchou, rychlou a bezproblémovou instalaci.  

Sjednejte si schůzku
Po - Pá  9:00 - 18:00
  • Facebook
  • Instagram