Společnost Catalano byla založena v roce 1967 a je tak dnes první italskou společností schopnou nabídnout vysokou výrobní kvalitu v sektoru italské sanity.

 

KVALITA

Společnost Ceramica Catalano obdržela během své dlouhotrvající obchodní aktivity bezpočet prestižních mezinárodních ocenění. Kvalita plyne z morálního závazku věnovanému každé fází výrobního procesu.

 

VYMYŠLENO, NAVRŽENO A VYROBENO V ITÁLII

Celý výrobní proces společnosti Catalano se odehrává výhradně v Itálii, kde je každý produkt vymýšlen, navrhován i vyráběn, aby byla zaručena nenapodobitelná dokonalost: výrobní filozofie společnosti se vždy zaměřovala na dosažení kompletně italské kvality.  

 

HODNOTA

Zaměřujeme se na dosažení dokonalosti prostřednictvím vášně, neustálých investic do technologií, vysoce efektivního výrobního procesu, orientace na potřeby koncového zákazníka a produktů se sníženým dopadem na životní prostředí.

 

NOVINKY

Nová kolekce Zero vyčnívá svou širokou škálou, všestranností – což je hlavní vlastnost originální kolekce – estetickým cítěním pro lehkost a rovnováhou mezi jemnými tvary a geometrií.

Nový vířivý systém splachování toalet. Pro všechny produkty Catalano je standardem inovativní antibakteriální glazura.

Aby dále určovala trendy v současném designu koupelen, rozšířila společnost Catalano řadu svých produktů o 4 nové saténové odstíny u vybraných umyvadel a toalet.

Nová řada zlatých a stříbrných metalických provedení uspokojí i ten nejvytříbenější estetický vkus.  

Sjednejte si schůzku
Po - Pá  9:00 - 18:00
  • Facebook
  • Instagram