Casabath začíná vyrábět nábytek pro koupelnu v roce 1987.
Po dlouholetých zkušenostech získaných při výrobě nábytku pro dům se z jeho činnosti stává produkt vysoké kvality a designu, který mísí sofistikované řemeslné schopnosti s vysoce technologickou výrobou.
Firma se velmi stará o nové materiály a nové trendy v bydlení domu a provádí nepřetržitý výzkum: vrcholky v Monolithu jsou jeho příkladem, exkluzivním produktem Casabath, zcela vyrobeným uvnitř firmy. Ukázalo se před několika lety a bylo okamžitě oceněno zákazníky pro jeho vysoce výkonné a estetické rysy, čímž se brzy stalo protagonistou sbírek Casabath. Knoflíkem firmy je Stonelith, nový materiál složený ze směsi žuly a křemene, vyrobený Casabathem, s neobvyklými dary funkčnosti a krásy. Používá se k výrobě umyvadel a desek a je vyráběna ručně.

 
Firma se může také pochlubit kompletním cyklem, který má úplnou kontrolu nad fázemi výroby, od výběru materiálů až po konečnou definici výrobku, prochází zkouškou stavebních prvků a experimentováním nových řešení. Zde je pozadí výroby Casabath. Je to skrytý talent, který není předváděn, ale vždy přítomen, že ten nejpozornější pohled může každý den objevit a ocenit. Často rádi říkáme „Některé skutečnosti existují pouze díky lidem“.
Toto je Casabath, firma vyrobená z lidí, kteří věří ve svou práci a každý den se angažují, aby nabídli jednoduchý, ale neobvyklý produkt každodenního použití.

Sjednejte si schůzku
Po - Pá  9:00 - 18:00
  • Facebook
  • Instagram