Skupina Florim má výrobní linky, spřízněné společnosti a partnery v Evropě, Americe i Asii a po celém světě dodává pod svými značkami Floor Gres, Cerim, Casa dolce casa – Casamood, FLORIM stone, či CEDIT -Ceramiche d’Italia.

 

Casa dolce casa – Casamood je součástí skupiny Florim od roku 2005. Od té doby představila celou řadu špičkových kolekcí pro interiér. Barvy, soulad a kreativita jsou poznávacími znaky porcelánové kameniny s originálním vzhledem vytvořené pomocí těch nejinovativnějších „Made in Florim“ technologií pro zkrášlení rezidenčních a komerčních prostor se středně-silným zatížením. 

Tradice, řemeslný duch a moderní jazyk charakterizují estetické volby projektu, který vyjadřuje svůj tvůrčí potenciál prostřednictvím jednoduchého a poddajného materiálu.

Každá kolekce v řadě Casa dolce casa - Casamood vypráví příběh, jehož vzor je vytvořen podle stylistických inspirací, které jsou různé, ale mají společné osobní hledání teplé a příjemné atmosféry, kde je každý detail studován tak, aby nalezl rafinovanou světelnou rovnováhu a výraz intenzivní nekonvenční jednoduchosti.

 

Porcelánové dlaždice, skleněné mozaiky, obrazy a štuky umožňují silné propojení mezi soukromou intimitou a místem, kde žijete díky pečlivému přizpůsobení kalibrovaných prvků k vytvoření originálních a zbrusu nových expresivních jazyků, které se vyznačují pokojnou harmonií schopnou vyprávět příběhy a emoce.

Sjednejte si schůzku
Po - Pá  9:00 - 18:00
  • Facebook
  • Instagram