Bisazza je jednou z nejluxusnějších značek v oblasti designu a patří k předním výrobcům skleněných mozaik pro dekor interiérů a exteriérů. Během posledních několika let společnost rozšířila svou nabídku o nové materiály vytvořené procesem, který v sobě snoubí překrásný design a šarm ruční práce.  

 

Od té doby, co byla společnost založena Renatem Bisazzem v roce 1956 v Alte, Vincenza v severní Itálii, se stala průkopníkem, jehož poznávacími znameními jsou dynamický podnikatelský duch, mistrovsky ovládnuté moderní technologie a schopnost číst a předvídat potřeby světového trhu. Distribuční síť společnosti v současné době disponuje 7 vlajkovými prodejnami v Barceloně, Londýně, Los Angeles, Miami, Miláně, New Yorku a Paříži a zároveň 2 800 maloobchodními prodejci po celém světě.

 

 

Strategií značky Bisazza je nabízet širokou škálu luxusních řešení dekoru a nábytku, která jsou vhodná pro všechny obytné a venkovní oblasti – jedná se o výraz unikátního stylu, který klasice dodává nádech současného vkusu vmísením prvků módy a designu. 

Sjednejte si schůzku
Po - Pá  9:00 - 18:00
  • Facebook
  • Instagram