Bette je německá rodinná společnost vyrábějící prémiové architektonické komponenty do koupelen ze slitiny oceli a titanu smaltované čistě přírodními materiály.   Do širokého portfolia patří především vany, sprchové vaničky a umyvadla.

 

Proces tvarování za tepla umožňuje vytvářet plynulé tvary s mimořádným zpracováním a přesností. Produkty Bette jsou díky své široké škále barev a rozměrů jedinečným prostředkem pro vytvoření inspirujícího designu v každé koupelně.  

 

Sofistikovaný vzhled, pro který je Bette známá, je možný pouze díky našim unikátním licím technikám. Místo tažení je ocel hladce formována do své konečné podoby silou 800 tun. Tento speciální proces umožňuje dosáhnout vysoké míry přesnosti a extrémně úzké, jednotné oceli.

 

Základní tvar je poté ořezem upraven s ohledem na jednotlivé rozměry a vnější okraje. Naše automatizovaná výrobní linka zvládne vytvořit více než 600 různých barev a přidat nespočet dalších doplňkových vlastností. 

Každý prvek koupelen Bette lze individuálně konfigurovat přidáním vlastností či úpravou rozměrů pomocí instalačního příslušenství.

 

High-tech výrobní proces nám umožňuje vytvořit více než 35 milionů kombinací modelů, rozměrů a barev během extrémně krátkého času.  

Bette se již více než 60 let zaměřuje na přírodní sklo a ocel. Všechny produkty jsou 100% recyklovatelné a exkluzivně vyráběny v Německu. 

Veškeré koupelnové prvky Bette jsou dlouhotrvající, nedráždí pokožku a jsou vyráběny zcela bez chemikálií a rozpouštědel.

Sjednejte si schůzku
Po - Pá  9:00 - 18:00
  • Facebook
  • Instagram