VÝROBCE DESIGNOVÝCH RADIÁTORŮ

Pohodlí přichází s teplem

Antrax IT je společnost, která byla založena na konci devadesátých let v Trevisu a specializuje se na výrobu radiátorů a krbů pro obytné a komerční vytápění.

 

Od začátku svého působení nabízí výrobce Antrax IT prostřednictvím svých radiátorů nový způsob pojetí vytápění. Otopná tělesa Antrax IT jsou řešena tak, že daleko přesahují svou specifickou funkci a jsou vnímána jako „prvky vybavení, které spoluvytvářejí pocit domácí pohody“.

Společnost Antrax IT rozhodujícím způsobem přispěla k vývoji designu radiátorů právě díky své schopnosti povýšit běžnou každodenní věc, často skrytou pohledům, a proměnit ji v kreativní součást moderního interiéru.

Výrobce Antrax IT tedy radiátor vnímá jako designový prvek a významný předmět bytové architektury, který nejen plní svou primární funkci otopného tělesa, ale také esteticky obohacuje interiér, přispívá k pocitu pohody a odráží styl, vkus a osobnost toho, kdo si jej vybral. Pečlivá a pozorná volba radiátoru se tak stává stejně důležitou jako výběr nábytku a ostatního vybavení.

Firma Antrax IT proto uvedla na trh novou generaci radiátorů navržených tak, aby zaručovaly maximální účinnost vytápění a zároveň zpříjemnily a usnadnily život jejich uživatelům. Přitom je vždy kladen hlavní důraz na úsporu energie a ekologii: všechny výrobní fáze designových radiátorů jsou prováděny zásadně technologiemi s velmi nízkým dopadem na životní prostředí, které zahrnují použití
100% recyklovatelných materiálů.

Koncept vývoje celé produktové řady Antrax IT se soustředí na variabilitu v designu i funkčnosti radiátorů: možnost kombinace různých tvarů, velikostí a barevných variant (v katalogu Antrax IT je k dispozici více než
200 barev) je spojena se schopností splnit specifické požadavky v souladu s tím, kde se radiátor nachází. Ať už se jedná o koupelnu, wellness centrum, obývací pokoj, kuchyň nebo ložnici. Tyto významné aspekty značce Antrax IT umožnily odlišit se od současné konkurence.

Antrax IT, to jsou designové radiátory vyráběné ve spolupráci s mezinárodními architekty a designéry, které díky svému tvaru a použité technologii získaly po celém světě významné uznání. Mezi nejvýznamnější partnery patří: Andrea Crosetta, Dante O Benini a Luca Gonzo, Francesco Lucchese, Massimo Iosa Ghini, Victor Vasilev, Peter Rankin, Matteo Thun a Antonio Rodriguez a dokonce Daniel Libeskind, Marc Sadler a Piero Lissoni.

V prostorech, kde jsou použity výrobky Antrax IT, je sklouben design s komfortem a uplatňují se zde nové trendy moderní architektury.

Sjednejte si schůzku
Po - Pá  9:00 - 18:00
  • Facebook
  • Instagram