Firma Agape byla založena ve Veroně v roce 1973 rodinou Benedini a následně přemístěna do Mantovy.

Její zásadní geografická poloha mezi městy Miláno, Veneto a Emilia velkou mírou přispívá k jejímu estetickému cítění, vášni a touze po inovacích. Společnost byla založena se záměrem představit nový způsob pojetí koupelen a dnes Agape udává styl současného koupelnového vybavení.
Pod odborným vedením firmy Agape se z koupelny, jako funkčního prostoru, stává emoční střed domova s dynamickým a omlazujícím prostředím respektujícím osobní pohodu.

 

Již od počátku se zde pojil vrozený talent pro design s touhou po výměně zkušeností a názorů s těmi nejlepšími italskými výrobci, a to učinilo z Agape jeden z nejzajímavějších subjektů pod hlavičkou Made in Italy. Postupem času si společnost vytvořila rozsáhlou síť partnerství s průmyslovými výrobci a řemeslníky, s nimiž sdílí vášeň pro kvalitu a inovaci.
 

Díky obchodní divizi, která nabízí poradenské služby designérům, investorům a generálním dodavatelům do hotelového a lodního průmyslu a do rozsáhlé oblasti výstavby rezidenčních projektů, je dnes firma Agape schopna se 100 % spolehlivostí vyhovět novým požadavkům trhu při zachování svého osobitého a originálního stylu.
 

Již 40 let pomáhá firma Agape v popředí oblasti vývoje koupelnového designu. Její ikonické produkty, jako jsou Spoon a Ottocento od Benediniho Associatiho, se staly milníky současného stylu. Přední designéři dnes uvádějí svá jména na výrobcích, které jsou již klasikou designu, jako je například vana Vieques od Patricie Urquioly nebo umyvadla Bjhon, která v roce 1970 vytvořil Angelo Mangiarotti a v současné době jsou vyráběna z mramoru, kamene a inovativního a ekologicky udržitelného materiálu Cristalplant® biobased.
 

Společnost získala řadu významných ocenění, mezi nimi také cenu Design Plus. Byla mnohokrát ve výběru adeptů na cenu za průmyslový design Compasso d 'Oro ADI. V roce 2014 byla upřena pozornost k jejímu koupelnovému nábytku řady Plus a umyvadlům série Nivis.

Sjednejte si schůzku
Po - Pá  9:00 - 18:00
  • Facebook
  • Instagram